Jak si užít chladný podzim a studenou zimu?

Léto je za námi, podzim přišel v plné parádě se všemi svými barvami, ale i rozmary počasí. A jak si zpříjemnit mlhavé a nepříjemné dny? Třeba procházkou se svým milým partnerem nebo manželem. A protože my ženy se většinou oblékat umíme a nedělá nám problém vyparádit se do práce, na procházku i do přírody, pojďme pomoci i našim mužům. Třeba s výběrem kabátu, který ho nejen zahřeje, ale bude mu i velmi slušet.

Pánské kabáty jsou opravdu velmi stylovým svrškem, Váš muž bude vypadat naprosto neodolatelně, ostatní ženy Vám jej budou jen tiše závidět. Pánské kabáty můžeme rozdělit podle ročního období na pánské zimní kabáty, pánské podzimní kabáty a pánské jarní kabáty. Takže dámy vidíte, že Váš muž může chodit elegantně oblékán v každé roční době. Pokud byste rády pomohly svým polovičkám s výběrem toho pravého kousku, pak vězte, že je dobré, což samy jistě víte, zaměřit se především na kvalitní materiál.

Pánské zimní kabáty by měly být vlněné, tak aby v tomto studeném zimním čase dokonale ochránily před mrazem. Vlna by měla být samozřejmě taktéž kvalitní, jen pro zajímavost, která se bude hodit určitě i Vám, dámy, ta nejkvalitnější vlna prochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí Merino a nese i tento název. Je velice hebká, jemná a příjemná na omak. Látka utkaná z této vlny není navíc ani příliš horká, ani nesvědí, je proto vhodná i pro alergiky. Díky své jemnosti se na těchto látkách těžko udržují bakterie, proto jsou do určité míry odolné proti zápach.

Naopak, pokud budete své polovičce pomáhat s výběrem kabátu na teplejší část roku, pak látka, použitá na jeho výrobu, by měla být bavlněná. Tak zajistíte přiměřenou ochranu před veškerými rozmary  aprílového a podzimního počasí, ať už jde o vítr, déšť nebo časté střídání teplot.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

PRStyl

Další zajímavé příspěvky