Uvažujete nad moderním podnikáním z domova? Zkuste náš dnešní tip, který nakopne vaše příjmy!

Hledáte způsob, jak podnikat, ale schází vám na to potřebný čas a další náležitosti? Podnikat z domova snad ještě nikdy nebylo jednodušší!

To, že v dnešní době je potřeba dělat něco navíc, abyste si dokázali zvednout své životní standardy, ví již většina lidí. Spousta lidí si ale s podnikáním neví rady. Nejlepší způsob, jak zahájit podnikání, je otevřít si e-shop. Jenomže s tím přicházejí další problémy, neboť zboží je třeba někde skladovat a odesílání zboží zákazníkům je také celkem náročná práce. Co kdybyste ale měli někoho, kdo se o všechny tyto nepříjemnosti postará za vás?

Služba Coolsklad přebere veškerou tuto práci za vás. Na vás zbude jen starání se o samotný e-shop a komunikace s dodavatelem a zákazníky. Nemusíte však nic skladovat, balit ani odesílat.

Jak to funguje?

  1. Zboží necháte od dodavatele převézt do Coolskladu, kde ho přeberou a zaevidují do online programu, který vám umožní mít neustále přehled o stavu skladu
  2. Díky dokonalému softwaru máte 24 hodin denně přehled nejen o stavu skladu, ale také o veškerých vašich objednávkách
  3. Zásilky zadáváte online a tím je pro vás práce hotová. Balení zboží, faktury a odeslání zboží vyřeší Coolsklad. Objednávky zadané do 14 hod se odesílají ještě ten samý den. Zákazník tedy může své zboží mít již do 24 hodin.

Jestliže jste přemýšleli o zřízení e-shopu, ale právě logistika a problémy s manipulací se zbožím vás odrazovali, potom již nyní nemáte důvod se svého snu o podnikání vzdávat. Odteď je to naprosto jednoduché. Veškerá vaše práce spočívá pouze v provozu internetového obchodu samotného.

Chcete-li díky vašemu podnikání získat ještě více času, který můžete využít mnohem efektivněji, například správou e-shopu, či zlepšování komunikace se zákazníky, potom rozhodně není nad čím váhat. Tu manuální práci zkrátka přenechejte profesionálům.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat Coolsklad prostřednictvím formuláře na jejich webu.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

KonzumPR

Další zajímavé příspěvky