Rapper Lil Wayne má oficiálně čtyři děti a to hned se čtyřmi různými ženami. Momentálně se ale v médiích spekuluje o tom, že by jeho tři synové a jedna dcera mohli mít dalšího sourozence, jímž by mohl být nejmenovaný náctiletý chlapec, syn ženy, která tvrdí, že měla s Weezym sexuální aférku v červnu roku 2001 a její syn je jejím výsledkem. Keiotia Watson, jak zní občanské jméno zmiňované ženy, chlapce pojmenovala Dwayne, tedy skutečným křestním jménem, jehož nositelem je i samotný Weezy.

Keiotia šla mimochodem před přibližně třema roky k soudu se žádostí o výživné. Soudkyně z Louisiany se nad ní pochopitelně jako empatická to žena slitovala a nařídila, aby rapper na svého potencionálního synka platil alimenty a to ve výši pěti tisíců dolarů měsíčně.

Weezy ale pochopitelně žádnou sumu neplatí a to z toho důvodu, že vůbec o existenci pátého dítěte neví a že mu, podle jeho blízkých osob, ani nebyly nikdy předloženy právní dokumenty, které by mu to, jako skutečnému otci dítěte, nařizovaly, proto se také rozhodl v blízké době podstoupit test otcovství, který dokáže, zda otcem je či není…

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat