DMX, jeden z nejvíce celosvětově prodávaných rapperů, je znám tím, že kanadského Drakea, zpěváka a rappera v jedné osobě, nemá v lásce, což zapříčinilo i beef. Svá slova potvrdil i v roce 2012 v rozhovoru radiového pořadu The Breakfast Club, kde se nechal slyšet:

”Nemám rád nic, co je spojený s Drakem. Nemám rád jeho kurevskej hlas a nelíbí se mi, co říká. Nelíbí se mi jeho ksicht a to, jak chodí. Nemám rád střih jeho vlasů…”

V posledních několika dnech se X zúčastnil dalšího ranního vstupu totožné relace, v níž už ale o Drizzym zpívá úplně jinou písničku. To je způsobeno tím, že kanadský rodák ve svém songu U With Me? (k poslechu zde), které je součástí nejnovější desky Views, i přesto jak o něm X neuctivě hovořil, použil prvky z jeho velehitů What These Bitches Want a How’s It Goin’ Down. Z prvního tracku konkrétně hlášku a z druhého hook.

YouTube video


YouTube video

DMX s nadšením, že se o jeho nesmrtelných skladbách opět žhavě diskutuje, v rádiu prohlásil:

”Je to pokořující zkušenost. Jako jo, toho chlápka jsem neměl rád z nesprávných důvodů. Když vám pak ale sám zavolá a osloví… byl to neskutečný tah. Klaním se mu za to.”

Mohlo by vás také zajímat