Conor McGregor zbil otce odsouzeného a vysoce postaveného drogového dealera! Teď mu hrozí irská mafie zabitím!

Dle zpráv z Anglie a Irska to vypadá, že se MMA bojovník Conor McGregor, šampion v lehké váze UFC, zapletl do něčeho, o čem neměl ani tušení. Podle zahraničních médií měl totiž před několika málo dny fyzicky napadnout postaršího muže, který je údajně otcem aktuálně odsouzeného irského drogového dealera jménem Graham “The Wig” Whelan, poručíka zločinecké mafiánské rodiny Kinahan. Tomuto nechvalně proslulému a velice nebezpečnému kartelu, jenž působí hlavně v ulicích Dublinu, se na konto přičítají desítky mrtvých.

McGregor se měl zprvu dostat do potyčky s jedním mladším mužem v nejmenované hospodě. Toho si všiml právě zmiňovaný muž, snažící se oba dva rozběsněné muže slovně uklidnit a zamezit tak dalším násilnostem. Jenže McGregor byl v takové ráži, že muže sestřelil dvěma ranami do obličeje, za což nahněvaní členové kartelu požadují takzvané odškodňující výkupné v hodnotě okolo jednoho milionu dolarů. Touto sumou by se měl tak vykoupit před možným rizikem zabití.

I přesto, že tento hospodský incident nebyl nahlášen na místní policii, irští policisté tyto výhrůžky rozhodně neberou na lehkou váhu a mají obavy o McGregorovu bezpečnost, protože když jste celebritou, jste v hledáčku téměř každého kolemjdoucího, takže kde se objevíte, tam je způsobený poprask a davové šílenství.

Samotný McGregor se v této kauze nevyjádřil, pouze na svůj Instagram nahodil video, v němž má přes tvář nataženou kapuci, s prostým popiskem Celebrita.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Sport

Další zajímavé příspěvky