DMX bude ve vězení ještě 5 měsíců! Za mříže ho dostal dluh na alimentech, který dosahuje ohromné částky 10 miliónů korun!

Jsou to ani ne dva měsíce, co byl zatčen čtyřiačtyřicetiletý rapper DMX těsně před vystoupením na populární akci Master of Ceremony v Radio City Music Hall. Důvodem jeho zatčení byl vydaný zatykač městem White Plains v souvislosti s neplacením alimentů, tedy výživného na své děti. Celková částka dluhu dosahuje ohromného čísla 400 000 amerických dolarů, což je na naši měnu necelých, zároveň i nepochopitelných, deset miliónů korun.

Zatykač byl ale vydán také kvůli opakovanému porušování soudních příkazů a incidentů týkajících se domácího násilí a loupeží. DMX je horká hlava, která jedná vždy velice impulsivně a díky této vlastnosti se častokrát dostává do křížku se zákonem, což dokazuje poslední vzatí do vazby, kdy se jeho přechodným pobytem stalo okresní nápravné zařízení Erie County Holding Center v Buffalu. V tomto zařízení si Earl Simmons, jak zní rapperovo pravé jméno, celkem pobude dlouhých šest měsíců, kdy z tohoto trestu má momentálně něco málo přes měsíc za sebou.

Vtipné je, že v této věznici není poprvé. Strávil v ní totiž necelé dva týdny na začátku roku 2001 poté, co byl rok předtím zatčen za překročení rychlostního limitu na kensingtonské dálnici. Kromě tohoto přestupku se hodně přihlíželo i k řízení bez řidičského oprávnění, držení marihuany a falešných dokladů.

Zajímavostí je i fakt, že během tohoto pobytu hodil na přítomnou vězeňskou službu tác s jídlem, což pak mělo za následek přehodnocení jeho předčasného propuštění. DMX se tak dostal do rvačky s dozorci, při které utrpěl zranění, tudíž věznici nakonec opouštěl podepřený berlemi…

Co myslíte, vznikne za mřížemi další hit podobný tomuto?

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky