Na začátku tohoto týdne se objevily informace, že americký legendární rapper DMX, vůdčí postava smečky Ruff Ryders, porušil podmínky své nedávné kauce, která se přímo dotýká případu jeho daňových úniků, o kterých jsme vás informovali před necelými třemi týdny.

Mezi podmínkami výše uvedené kauce byly dva nejdůležitější body a těmi bylo to, že Dark Man X nesmí bez předchozího povolení opustit New York a také musí zůstat čistý v souvislosti s drogami, resp. namátkové testy na drogy musí zůstat negativní. Jenže to by samozřejmě nebyl X, kdyby tato nařízení neporušil…

Prvním porušením bylo jeho neoznámení příslušným orgánům o vycestování do Saint Louis za rodinou a také do Chicaga, kam vyrazil z doposud neznámých důvodů. Tím druhým se staly následné výsledky drogových testů, kdy se konkrétně hned čtyři z nich staly pozitivními. Ty v těle rappera objevily stopy po kokainu, opiátech a marihuaně.

DMXův právník z Bronxu, Murray Richman, se k celé situaci prozatímně vyjádřil takto:

“Můj klient byl bohužel tak zaneprázdněn, že odjezd ve výsledku zapomněl ohlásit. Co se opiátů týče, ty má klient na předpis a to na úlevu od dlouhotrvající bolesti. Stopy po ostatních drogách jsou přibližně měsíc staré pozůstatky, kdy klient dané drogy užíval ještě před samotným zákazem.” 

Teď ale DMX stanul před manhattanským federálním soudem, kde se mu věnoval okresní soudce Jed Rakoff. Ten nejenže potvrdil výše zmiňované hrubé porušení jasně stanovených podmínek kauce, ale navíc řekl, že ho rapperovo jednání a vlastně i lhaní dost znepokojuje. Verdikt na následující týdny je tedy jasný – domácí vězení, ošetřené elektronickým monitorovacím páskem, které zdobí Xovu nohu!

YouTube video

Jak to s DMXem bude dále se dozvíme co nevidět, proto nám zůstaňte věrní a nepřestávejte nás sledovat! Peace!

Mohlo by vás také zajímat