Vážení, dnešním dnem vstupuje oficiálně na český trh i internet web ojedinělá cloudová služba PHONElix. Jedná se o startup projekt nového virtuálního operátora, jenž se nesnaží dělat věci tak, jako ostatní, ale vždy aktivně usiluje o to, být osobitý, inovativní a nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Tím je na prvním místě rozhodně jeho trumfové eso v podobě hlasových služeb sdružených okolo cloudu PHONElix určeného v první řadě pro všechna stále připojená zařízení, u nichž se postará o skutečně optimální a profesionální využití všech poskytovaných GSM, VoIP služeb.

“Zakládáme si na přímém a otevřeném jednání s lidmi, což je i hlavním důvodem, proč si u nás může zákazník třeba také nahrávat VoIP, GSM hovory, automaticky převést hovory do textu (praktické nejen pro neslyšící), monitorovat hovory či komunikovat šifrovaně. Nemluvě o tom, že má online k dispozici více jak dvacítku různých přehledů, statistik, nejen o hovorech anebo na svém čísle třeba hlasový IVR strom, jak praktické.”

Připomínáme, že hned po registraci (samozřejmě zdarma) obdrží zákazník veřejné tel. číslo a může okamžitě začít volat – ať již skrze webový prohlížeč (tj. přímo z PC), za pomoci PHONElix web telefonu, jde to však klidně třeba i z „chytré“ televize anebo tradičně ze smartphonu/nativního PHONElix Android klienta. Naopak se mu logicky dovolá zcela normálním způsobem kdokoliv z jiného telefonního čísla, od nás i ze světa.

Aktuálně probíhá (v rámci férového vyzkoušení služeb i profesionálního přístupu k technickým věcem) promoční akce, při níž mohou potenciální noví zákazníci získat hodinové volání zdarma do všech sítí a to bez jakéhokoliv závazku či jiných skrytých poplatků. Standardně je pak součástí nabídky volání již od 0,59 Kč za minutu (počítáno po sekundách od začátku hovoru, cena již s DPH) a SMS za 1,- Kč (opět vč. DPH).

Pokud vás tato nabídka oslovila a lákají vás její služby, neváhejte se přidat na fan-page tohoto čerstvého operátora na Facebooku, sledovat aktuality a následně navštívit stránky www.phonelix.cz, kde se dozvíte všechny důležité podrobnosti.

Mohlo by vás také zajímat