Super věci většinou stojí spoustu peněz. Ať už jde o kvalitní hadry, věci na sport, do auta… Člověk by musel vydělávat miliony na to, aby získal všechno, co chce. Spoustu věcí ale lze získat zdarma. Třeba v práci jako odměnu.

Řeč je o reklamních předmětech. Tyhle věci rozdávají firmy se svým logem, aby potěšily zaměstnance nebo získaly nové klienty. Firma si to může dát do nákladů a ty získáš super věci zdarma. Reklamní předměty mají většinou potisk loga, ale když jde o něco opravdu potřebného jako třeba výbava do auta, člověku to ani moc nevadí.

Začni makat

Potíš se rád v posilce? Lezeš po skalách? Nebo prostě jen rád běháš či chodíš na túry? Potom potřebuješ fakt hodně kvalitních věcí, aby sis mohl sport užívat. Základem je pořádný batoh, spacák, lahve na vodu a spousta dalšího vybavení. Tohle všechno si musíš sám koupit, pokud zrovna nepracuješ v obchodu se sportovními potřebami. Nebo můžeš říct šéfovi, ať vám tyhle věci firma dá za odměnu. Můžete si vybrat z tisíců položek podle toho, co zrovna potřebujete.

Věci pro kravaťáky

Jestli se u vás v práci nosí kufříky, kravaty a další věci na úrovni, může si vaše firma nechat vytvořit předměty do kanceláře na míru s logem. Třeba bločky, kalendáře, portfolia a spoustu dalších věcí, které budou vypadat fakt dobře, a ještě vám pomůžou získat spoustu nových zákazníků. Třeba takový luxusní vizitkář se vždycky hodí.

Reklamní předměty pro každého

Reklamní předměty jsou cool dárkem pro každou příležitost. Firmy, které to vědí, si je pravidelně nechávají vytvářet a dávají je svým zaměstnancům či zákazníkům. Je to super věc – firma si na ně nechá natisknout logo, takže je vidět, a zaměstnanci získají pěkné věci zadarmo.

Jednou ze společností, která reklamní věci pro firmy vyrábí je Propaq. Takže jestli vaše firma hledá někoho pro výrobu reklamních předmětů, určitě jim předej kontakt.

Mohlo by vás také zajímat