Milujete fotbal? Víme, na který zápas vyrazit!

Také patříte mezi skutečné fanoušky fotbalu? Pokud ano, jistě máte některý z tuzemských týmů, na který rozhodně nedáte dopustit. Mnohdy ale musíte dát za pravdu i tomu, že jeho výsledky, stejně jako charakter české ligy není tak dokonalý, jak byste si mohli myslet. I z toho důvodu je lepší hledat skutečně zápasy, které vás nezklamou. Co je naším prvním tipem? Zarezervujte si lístky na Arsenal a vyrazte do Anglie. Cestu zvládnete pohodlně letadlem nebo autobusem, a to s jistotou, že nebude nijak drahá. Poté už vás čeká sledování skutečně kvalitního fotbalu na stadionu Emirates. Zde bude spolu s vámi zhruba dalších 60 000 lidí. Dokonalá atmosféra za to rozhodně stojí.

V Anglii ještě zůstaňte

Je anglický fotbal tím, který i vy považujete za jeden z nejlepších? Pokud ano, doporučujeme zde ještě zůskat. Proč? Jelikož si budete moci koupit levné vstupenky na FC Liverpool. Ani tento tým vás rozhodně nezklame jak herním projevem, tak atmosférou na stadionu, kterým je Anfield Road. I ten má kapacitu několik desítek tisíc diváků. A jelikož klub hraje hned v několika soutěžích, máte jistotu, že ho můžete vidět v utkáních proti celé řadě různých soupeřů. Pokud si s vaší cestou pospíšíte, může to být například:

  • Manchester United
  • Chelsea
  • Everton
  • West Ham

Manchester lze vidět i na jeho stadionu

Zaujala vás možnost vidět na vlastní oči jak Arsenal, tak i slavný Manchester? Pokud ano, máte možnost zápas v budoucnu vidět i na stadionu druhého týmu. Oblíbený zájezd na Manchester United je možností, jak si vše jednoduše splníte. Navíc máte jistotu, že pro vás nebudou zajištěny jenom vstupenky, ale skutečně veškerý komfort spojený s tím, že je pro vás k dispozici také doprava a vše ostatní. Díky tomu si můžete být jisti, že vidět na vlastní oči nejlepší evropský fotbal není rozhodně nic složitého, ani nemožného.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

PRSport

Další zajímavé příspěvky